SSK_logo

ŠSK Újezd nad Lesy – oddíl atletiky

ve spolupráci

s Městskou částí Prahy 21

pořádá

12. ročník lesního běhu

BĚH O POHÁR STAROSTY

aneb

BĚH ZA ÚJEZDSKOU SOVOU

Datum:
sobota 13. 5. 2017

Místo:
lesní cesty, Pilovská 303, 190 16  Praha 21 – Újezd nad Lesy

GPS:
50.086915, 14.646138

Doprava:
metro B stanice Černý Most, odtud autobus č. 250 a 261 do Újezda nad Lesy, zastávka  Blatov, nebo autobus č. 163 od metra A stanice Depo Hostivař tamtéž, nebo vlakem do Klánovic a odtud pěšky cca 20 minut

Přihlášky:
on-line do čtvrtka 11.5. 2017 do 24:00 hodin na Results.BezeckeNadeje.cz nebo na místě startu od 8:00 hodin a končí nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie.

Doporučujeme všem přihlášky přes internet – urychlíte tím přihlašování i výdej startovních čísel.

Přihlásit se

Běh pro radost se přihlašuje pouze na místě.

Startovné:
20,- Kč předžactvo a žactvo, 40,- Kč dorost a dospělí, 30,- Kč při Běhu pro radost.

Podmínky startu:      
závodníci startují na vlastní nebezpečí, přihláškou k závodu potvrzují svoji zdravotní způsobilost.

Je dovolen start závodníka pouze v jedné kategorii!

Tratě:
lesní cesty, použití treter dovoleno

Ceny:
běžci na prvním až třetím místě v kategorii obdrží při vyhlašování ceny od sponzorů závodu. Běh pro radost je nesoutěžní.

Občerstvení:
po doběhu každý závodník obdrží zdarma občerstvení. Bude zde i stánek, kde si můžete občerstvení zakoupit.

Ostatní:
Závody jsou zařazeny do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2017.

Běh pro radost je určen všem bez rozdílu věku.

V hlavní kategorii mužů a žen bude vyhlášen nejrychlejší běžec a běžkyně z Újezda nad Lesy.

Info:
Zuzana Olšanová, e-mail: Zuzana.Olsanova@seznam.cz, telefon: 607 148 116

V průběhu závodu bude možné zakoupit pro děti i dospělé kvalitní sportovní oblečení fy Joky.

Časový pořad

Kategorie:      
přípravka I – dívky 2010, 2011 300 m 9:00
přípravka I – chlapci 2010, 2011 300 m 9:10
přípravka II – dívky 2008, 2009 800 m 9:20
přípravka II – chlapci 2008, 2009 800 m 9:30
přípravka III  dívky 2006, 2007 800 m 9:40
přípravka III  chlapci 2006, 2007 800 m 9:50
berušky do 3 let 2014 a mladší 50 m 10:00
broučci do 3 let 2014 a mladší 50 m 10:10
berušky 4 – 5 let 2012, 2013 100 m 10:20
broučci 4 – 5 let 2012, 2013 100 m 10:30
vyhlášení I. bloku     10:40
Běh pro radost – nesoutěžní 18 – 100 let 800m 11:00
mladší žákyně 2004, 2005 800 m 11:10
mladší žáci 2004, 2005 800 m 11:20
starší žákyně 2002, 2003 1600 m 11:30
starší žáci 2002, 2003 1600 m 11:30
vyhlášení II. bloku     11:45
dorostenci 2000, 2001 3300 m 12:00
dorostenky 2000, 2001 3300 m 12:00
ženy A  do 34 let 1983 – 1999 3300 m 12:00
ženy B  35 – 44 let 1973 – 1982 3300 m 12:00
ženy C  45 let a více 1972 a starší 3300 m 12:00
muži A do 39 let včetně 1978 – 1999 5500 m 12:30
muži B 40-49 let 1968 – 1977 5500 m 12:30
muži C 50-59 let 1958 – 1967 5500 m 12:30
Muži D  60 let a více 1957 a starší 5500 m 12:30
vyhlášení III. bloku   po doběhnutí hlavního závodu