Městská část Praha 11

a

logo-atletika-jizni-mesto

zvou děti, rodiče a aktivní běžce na

 Jarní běhání 

7.ročník

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2018

pro kategorie přípravky, žactva a dorostu

www.bezeckenadeje.cz

 

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí

 pro kategorie přípravky, žactva a dorostu

www.bezeckenadeje.cz

 

Kdy: Sobota 14. dubna 2018 od 9.00 hodin

Kde: Závodní kancelář ve sportovním  areálu ZŠ Mikulova, Mikulova 1594/4, Praha 11, vstup ze strany od Centrálního parku. Závod se uskuteční v Centrálním parku na Jižním Městě

Vedoucí činovníci:
Ředitel závodu:       Adriana Dvořáková
Hlavní rozhodčí:      JUDr. Zdeněk Simon   
Hospodář:               ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel:    Petr Vozobule
Lékař závodu:         MUDr. Miloslav Mandík 

Povrch trati:
Smíšený – asfalt a tráva

Přihlášky:
Přihlášky on line: do čtvrtka 12. dubna 2018 do 22.00 hodin na: Results.Bezeckenadeje.cz

Registrovat se

Přihlášky na místě v den závodu v závodní kanceláři: ve sportovním areálu ZŠ Mikulova od 8.30 hodin, nejpozději 40 minut před startem kategorie

Prezentace a startovné:
Přihlášení on line 30,- Kč, přihlášení na místě 50,- Kč

Startovní číslo obdrží účastník při prezentaci po zaplacení startovného, v cíli se vrací.

Doprava:
Metro C, stanice Opatov nebo bus zastávka Opatov (cca 350 m), bus zastávka Bachova (cca 250 m)

Šatny a občerstvení:
K dispozici ve sportovním areálu ZŠ Mikulova

Výsledky:
Průběžně budou vyvěšovány v prostoru startu a cíle. Oficiální výsledky budou zveřejněny na: www.bezeckenadeje.cz

Kategorie a časový pořad:

9.00     Běh rodičů s kočárkem           bez rozdílu kategorie    2300 m (1 velký okruh)

9.30     žákyně mladší (PPBN)                2005 – 2006             1200 m (2 krátké okruhy)

9.40     žáci mladší  (PPBN)                    2005 – 2006             1200 m

9.50     žákyně (PPBN)                            2003 – 2004             2300 m (1 velký okruh)

10.00    žáci (PPBN)                                 2003 – 2004             2300 m

10.15   1. vyhlašovací blok vítězů

10.15    berušky                                        2013 – 2015              100 m
10.25    broučci                                        2013 – 2015               100 m
10.35    přípravka žákyně I                       2011 – 2012               300 m
10.45    přípravka žáci I                            2011 – 2012               300 m
10.55    přípravka žákyně II                      2009 – 2010               600 m (1 krátký okruh)
11.05    přípravka žáci II                           2009 – 2010               600 m
11.15    přípravka žákyně III (PPBN)        2007 – 2008               600 m
11.25    přípravka žáci III (PPBN)             2007 – 2008               600 m
11.40    2. vyhlašovací blok vítězů
11.40    dorostenky (PPBN)                         2001 – 2002             4600 m (2 velké okruhy)
             juniorky                                           1999 –  2000              4600 m
             ženy do 34 let                                  1984 – 1998             4600 m
             ženy 35 – 44 let                               1974 – 1983             4600 m
             ženy nad 44 let                                1973 a starší            4600 m
             dorostenci (PPBN)                           2001 – 2002             4600 m
12.20   3. vyhlašovací blok vítězů
12.20    junioři                                               1999 – 2000            6.900 m (3 velké okruhy)
             muži do 39 let                                  1979 – 1998            6.900 m
             muži 40 – 49 let                               1969 – 1978            6.900 m
             muži 50 – 59 let                                1959 – 1968           6.900 m
             muži nad 59 let                                 1958 a starší           6900 m
13.10    4. vyhlašovací blok vítězů

Vyhlášení vítězů a ceny:

Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích
Závodníci na 1. – 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a  věcné ceny
Závodníci na 1. – 3. místě od kategorií přípravky po dorost obdrží navíc pohár
Diplom účastníka ke stažení na webu: www.atletikajm.cz

Doprovodný program pro děti:

  • Dětská atletika
  • Skákací hrad pro děti
  • Autogramiáda atletických osobností

Upozornění:

Závodí se dle platných pravidel Českého atletického svazu
Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Pořadatel neručí za odložené věci

Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s.