Městská část Praha 11

a

logo-atletika-jizni-mesto

zvou děti, rodiče a aktivní běžce na

 PODZIMNÍ BĚHÁNÍ

10.ročník

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2016

pro kategorie přípravky, žactva a dorostu

www.bezeckenadeje.cz

Kdy:
Sobota 14. října 2017 od 9.30 hodin

Kde:
Sportovní areál, Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného. Závod se uskuteční v přilehlém Kunratickém lesu (Loc: 50°1´43.493´´N, 14°28´55.869´´E)

Vedoucí činovníci
Ředitel závodu:                                    PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:                                   Adriana Dvořáková
Hospodář:                                         ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel                                  Petr Vozobule
Lékař závodu:                                      MUDr. Miloslav Mandík

Povrch trati:
Smíšený – převážně asfalt, drobný štěrk, lesní cesty

Přihlášky:
Přihlášky on line: do čtvrtka 12. října 2017 do 20.00 hodin na: Results.BezeckeNadeje.cz

Registrovat se

Přihlášky na místě: v den závodu v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.30 hod., nejpozději 40 minut před startem kategorie

Startovné:
Přihlášení on line 30,- Kč, přihlášení na místě 50,- Kč

Doprava
Metro C stanice Chodov, 10 min pěšky

Občerstvení:
Ve sportovním areálu v restauraci Klub Školka

Zdravotní zajištění:
Pořadatelem bude zajištěno

Výsledky:
Průběžně budou vyvěšovány v prostoru sportovního areálu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webu: www.bezeckenadeje.cz

Kategorie a časový pořad:

  9.00     běh rodičů s kočárkem                    bez rozdílu kategorie         3000 m
  9.30      žákyně mladší (PPBN)                      2004 – 2005                         1300 m (2 okruhy 650m)                                                
  9.40      žáci mladší (PPBN)                            2004 – 2005                         1300 m
  9.50      žákyně starší (PPBN)                        2002 – 2003                         1900 m (1 velký okruh)
10.05     žáci starší (PPBN)                              2002 – 2003                         1900 m
10.20     1. vyhlašovací blok  
10.20     berušky                                               2012 – 2014                         100 m
10.30     broučci                                                2012 – 2014                        100 m
10.40     přípravka žákyně I.                           2010 – 2011                          300 m
10.50     přípravka žáci I.                                 2010 – 2011                           300 m
11.00     přípravka žákyně II.                          2008 – 2009                             650 m (1 okruh)
11.10     přípravka žáci II.                                2008 – 2009                             650 m                                                
11.20     přípravka žákyně III.(PPBN)             2006 – 2007                           650 m
11.30     přípravka žáci III.(PPBN)                   2006 – 2007                           650 m
11.45     2. vyhlašovací blok
11.45     dorostenky (PPBN)                            2000 – 2001                         3800 m (2 velké okruhy)
                juniorky                                               1998 – 1999                           3800 m
                ženy do 34 let                                    1983 – 1997                           3800 m
                ženy 35-44 let                                    1973 – 1982                          3800 m
                ženy nad 44 let                                  1972 a starší                        3800 m
                dorostenci (PPBN)                             2000 – 2001                        3800 m
12.15     3. vyhlašovací blok
12.15     junioři                                                   1998 – 1999                          5700 m (3 velké okruhy)
                muži do 39 let                                    1978 – 1997                          5700 m
                muži 40-49 let                                    1968- 1977                           5700 m
                muži 50-59 let                                    1958 – 1967                          5700 m
                muži nad 59 let                                  1957 a starší                        5700 m
12.45     4. vyhlašovací blok

Vyhlášení vítězů a ceny:

Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích.
Závodníci na 1. – 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a věcné ceny.
Závodníci na 1. 3. místě od kategorií přípravek po kategorie dorostu obdrží navíc pohár.

Doprovodný program pro děti:
Dětská atletika
Autogramiáda atletických osobností

Upozornění:                                                                                                                                                                     Závodí se dle platných pravidel Atletiky Českého Atletického Svazu

Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti startují na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Za odložené věci pořadatel neručí