Městská část Praha 11

a

logo-atletika-jizni-mesto

zvou děti, rodiče a aktivní běžce na

 PODZIMNÍ BĚHÁNÍ

11.ročník

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2018

pro kategorie přípravky, žactva a dorostu

www.bezeckenadeje.cz

 

Kdy: Sobota 13. října 2018 od 9.00 hodin

Kde: Sportovní areál, Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného. Závod se uskuteční v přilehlém Kunratickém lesu (Loc: 50°1´43.493´´N, 14°28´55.869´´E)

Vedoucí činovníci
Ředitel závodu:                              PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:                              Adriana Dvořáková                                       
Hospodář:                                        ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel:                            Petr Vozobule
Lékař závodu:                                  MUDr. Miloslav Mandík                     

Povrch trati:
Smíšený – převážně asfalt, drobný štěrk, lesní cesty

Přihlášky:
Přihlášky on line: do čtvrtka 11. října 2015 do 22.00 hodin na: Results.BezeckeNadeje.cz             

Registrovat se

Přihlášky na místě: v den závodu v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.30 hod., nejpozději 40 minut před startem kategorie

Startovné:                                                                                                                                                                

Přihlášení on line 30,- Kč, přihlášení na místě 50,- Kč

Doprava:                                                                                                                                                                            
Metro C stanice Chodov, 10 min pěšky

Občerstvení:
Ve sportovním areálu v restauraci Klub Školka

Zdravotní zajištění:
Pořadatelem bude zajištěno

Výsledky:                                                                                                                                                                             
Průběžně budou vyvěšovány v prostoru sportovního areálu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webu: www.bezeckenadeje.cz    

                                     

Kategorie a časový pořad:
  9.00     běh rodičů s kočárkem                    bez rozdílu kategorie         1900m (1 velký okruh)
  9.30      žákyně mladší (PPBN)                      2005 – 2006                         1300 m (2 okruhy 650m)                                                
  9.40      žáci mladší (PPBN)                            2005 – 2006                         1300 m
  9.50      žákyně starší (PPBN)                        2003 – 2004                         1900 m (1 velký okruh)
10.05     žáci starší (PPBN)                              2003 – 2004                         1900 m
10.20     1. vyhlašovací blok  
10.20     berušky                                               2013 – 2015                         100 m
10.30     broučci                                                2013 – 2015                        100 m
10.40     přípravka žákyně I.                           2011 – 2012                          300 m
10.50     přípravka žáci I.                                 2011 – 2012                           300 m
11.00     přípravka žákyně II.                          2009 – 2010                             650 m (1 okruh)
11.10     přípravka žáci II.                                2009 – 2010                             650 m                                                
11.20     přípravka žákyně III.(PPBN)             2007 – 2008                           650 m
11.30     přípravka žáci III.(PPBN)                   2007 – 2008                           650 m
11.45     2. vyhlašovací blok
11.45     dorostenky (PPBN)                            2001 – 2002                         3800 m (2 velké okruhy)
                juniorky                                               1999 – 2000                           3800 m
                ženy do 34 let                                    1984 – 1998                           3800 m
                ženy 35-44 let                                    1974 – 1983                          3800 m
                ženy nad 44 let                                  1973 a starší                        3800 m
                dorostenci (PPBN)                             2001 – 2002                        3800 m
12.15     3. vyhlašovací blok
12.15     junioři                                                   1999- 2000                           5700 m (3 velké okruhy)
                muži do 39 let                                    1979 – 1998                          5700 m
                muži 40-49 let                                    1969- 1978                           5700 m
                muži 50-59 let                                    1959 – 1968                          5700 m
                muži nad 59 let                                  1958 a starší                        5700 m
12.45     4. vyhlašovací blok

Vyhlášení vítězů a ceny:
Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích.
Závodníci na 1. – 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a věcné ceny.
Závodníci na 1. 3. místě od kategorií přípravek po kategorie dorostu obdrží navíc pohár.

Doprovodný program pro děti:
Dětská atletika
Autogramiáda atletických osobností

Upozornění:
Závodí se dle platných pravidel Atletiky Českého Atletického Svazu
Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti startují na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Za odložené věci pořadatel neručí

Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje Atletika Jižní Město z.s.