V sobotu 14. dubna se za letního počasí uskutečnil 7.ročník závodu Jarní běhání, které se konalo v Centrální parku Prahy 11. Na start závodu se v pohárových kategoriích postavilo 126 závodníků a závodnic a bylo na co se dívat.

Celé běžecké dopoledne v Centrálním parku odstartovala kategorie mladších žákyň, následovaná kategorií mladších žáků. Nejpočetnější pohárovou kategorií dne byla přípravka kluků, kterou s vteřinovým náskokem vyhrál Lukáš Mareš ze Spartaku Praha 4 před Lukášem Jelenem z ŠSK Újezd nad Lesy. Třetí jen o dvě vteřiny za vítězem doběhl Martin Čepek z TJ Dukla Praha.

I letošní druhý pohárový závod zaznamenal  nejvyšší účast v pohárových kategoriích za celou historii závodu (126 účastníků). Minulý týden se to samé podařilo Přespolnímu běhu nad Modřanskou roklí (111 účastníků). Doufáme, že to samé se podaří i při třetím pohárovém závodě Jarním běhu Olympu, který se uskuteční v úterý 24.dubna v areálu OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra, které patří mezi unikátní sportovní zařízení svého druhu nejen v České republice, ale i ve Střední Evropě.