Průběžné pořadí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2018 po čtyřech závodech

Mladší žáci

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Hořejší Ondřej 05 ski-team.cz  55
2. Slavík Šimon 06 Atletika Stará Boleslav 47
3. Pastyřík David 05   29
4. Valeš Jonáš 06 DC Ostroměř 13
5. Radzo Matěj 05 TJ Dukla Praha 13
6. Simbartl Eduard 06 CK Bitovská 11
7. Zlesák Petr 06 PSk Olymp Praha 10
8. Šolc Ondřej 05 ŠSK Chodovická 10
9. Zajíček Miroslav 06 ASK Slavia Praha 9
10. Kára Andrej   ŠSK Újezd nad Lesy 7
11. Svoboda Benjamin 05 TJ Dukla Praha 7
12. Vokoun Vojtěch 06 ABC Braník 7
13. Bezpalec Matěj 06   6
14. Augusta Ondřej 05 Bohemians 1905 6
15. Mates Erik 06 Slavia Praha 5
16. Nedvěd Matyáš 05 ZŠ Nehvizdy 5
17. Marášek Norbert 05 TJ Dukla Praha 4
18. Hollman Jakub 05 USK Praha 4
19. Škarda Jan 05 ŠSK Újezd nad Lesy 4
20. Mašek Ondřej 06 Spartak Praha 4 3
21. Přída Jakub 05 FZŠ Chodovická 3
22. Třešňák Václav 05 Horní Počernice 3
23. Doležal Adam 06 TJ Dukla Praha 2
24. Černoch Jiří 05 Atletika Jižní Město 2
25. Hodr Marek 06 TJ Dukla Praha 1
26. Pavinger Jakub 06 SK Jeseniova 1
27. Neufus Nikola 05 ŠSK Chodovická 1

Mladší žákyně

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Táborská Terezie 06 ASK Slavia Praha 48
2. Drábová Eliška 05 ŠSK Újezd nad Lesy 44
3. Chvátalová Vendula 06 TJ Sokol Zlatníky 34
4. Tlamichová Aurora 06 Atletika Stará Boleslav 17
5. Kotoučová Adéla 06 MP Kralupy n. Vlt. 13
6. Brabencová Julie 06 ŠAK Novoborská 12
7. Váchová Magdaléna 06 Atletika Jižní Město 11
8. Kučerová Karolína 06 Atletika Benešov 11
9. Štelová Karolína 06 TJ Dukla Praha 10
10. Frkalová Michaela 05 Velké Popovice 10
11. Teplá Magdaléna 05 ŠSK Újezd nad Lesy 9
12. Kalendová Teodora 06 ASK Slavia Praha 8
13. Brožová Viktorie 05 SŠK Chodovická 7
14. Brdičková Kateřina 05 TJ Dukla Praha 6
15. Lapáčková Radana 05 AC TEPO Kladno 5
16. Šebrlová Kateřina 06 SK Aritma Praha 5
17. Štaflová Viktorie 05 ŠSK Chodovická 5
18. Synovcová  Majda 06 Újezd nad Lesy 4
19. Palečková Eliška 05 TJ Dukla Praha 3
20. Součková Denisa 06 ŠSK Újezd nad Lesy 2
21. Vařeková Žaneta 06 SK Sokol Zlatníky 2
22. Pokorná Magdaléna 05 ŠSK Újezd nad Lesy 1
23. Štěpová Kateřina 06 Atletika Jižní Město 1