Průběžné pořadí po 8.závodě

Přípravka – Kluci

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Hurdálek Jan 06 SK Slavia Praha 84
2. Mareš Lukáš 07 KSBM Praha 61
3. Burian Jáchym 06 ŠSK Újezd nad Lesy 58
4. Hroník Kryštof 07 SK Slavie Praha 48
5. Valeš Jonáš 06 Dětské centrum Ostroměř 46
6. Koukal Adam 06 SC Radotín 27
7. Hauptmann Marek 07 TJ Dukla Praha 20
8. Valenta Petr 07 ski-team.cz 18
9. Zajíček Miroslav 06 ASK Slavia Praha 15
10. Vokoun Vojtěch 06 FC ABC Braník 13
11. Čepek J.   Dukla 13
12. Ježdík Kryštof 06 Čakovice 12
13. Schmid Štěpán 06 ŠSK Újezd nad Lesy 11
14. Pavinger Jakub 06 SK Jeseniova 11
15. Habersberger Jirka 06 TJ Dukla Praha 10
16. Jelen Tomáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy 9
17. Fifka Petr 06 Spartak Praha 4 6
18. Šulc Adam 07 Dětské centrum Ostroměř 6
19. Kuhn František 06 TJ MARATONSTAV Úpice 5
20. Baloun Michal 06 Atletika Stará Boleslav 4
21. Šulc Filip 07 Bakov nad Jizerou 4
22. Lišťanský A.   ski-team.cz 4
23. Čáp Matěj Timo 07 AC Sparta Praha 4
24. Souček Ondřej 06 TJ MARATONSTAV Úpice 3
25. Vejchodský J.   Kobylisy 2
26. Březina Matěj 07 ZŠ Běchovice 2
27. Melichar Pavel 07 TJ MARATONSTAV Úpice 1
28. Wills Adam 06   1

Přípravka – Holky

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Táborská Terezie 06 ASK Slavia Praha 112
2. Mandíková Daniela 07 Atletika Jižní Město 85
3. Váchová Magdaléna 06 Atletika Jižní Město 52
4. Šebrlová Kateřina 06 SK Aritma 23
5. Huclová Veronika 07 ASK Slavia Praha 23
6. Kalendová Teodora 07 ASK Slavia Praha 23
7. Camphuijsen Zuzana 06 Atletika SC Radotin 17
8. Míková Barbora 07 LOKO Beroun 17
9. Pastyříková Lucie 06 TJ Slavoj Stará Boleslav 16
10. Součková Denisa 06 ŠSK Újezd nad Lesy 16
11. Dvořáková Veronika 06 Atletika JM 13
12. Dvořáková Tereza 06 TJ Sokol Kr. Vinohrady 11
13. Kotoučová Adéla 06 TJ Kralupy nad Vltavou 10
14. Bryscejnová Nicole Marie 06 FK Dukla JM 9
15. Hadrbolcová Kristýna 06 ŠSK Újezd nad Lesy 8
16. Lacková K.   Sokol Říčany 7
17. Kličková Barbora 07 Spartak Praha 4 6
18. Rážová Dorota 06 Praga 5
19. Izáková Eva 06 ŠSK Újezd nad Lesy 5
20. Štruplová Karolína 07 Atletika Líbeznice 5
21. Haasová Matilda 06 PSK Olymp Praha 4
22. Horáková Zuzana 06 Atletika Chuchle 4
23. Kollárová Stella 06 Sokol Kr. Vinohrady 4
24. Češková Tereza Petra 06 Spartak Praha 4 3
25. Votápková Gabriela 06 S.O. Pišišvorové 2
26. Synovcová Magdalena 06 Újezd nad Lesy 2
27. Vítkovská Anna 06 ŠSK Újezd nad Lesy 2
28. Šimková Tereza 07 Slavia 1
29. Rybková Gaja 07 PSK Olymp Praha 1
30. Malivánková Barbora 06 Kerberos 1
31. Lípová Tereza 06 Atletika Jižní Město 1