Průběžné pořadí po 8.závodě

Starší žáci

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Polák Alexandr 02 SC Radotín 88
2. Boketta Nico 02 Atletika Jižní Město 64
3. Culliver Robert 02 SC Radotin 52
4. Gnip Dominik 03 Atletika Jižní Město 50
5. Bednář Matěj 03 Atletika Jižní Město 31
6. Lenghart Ondřej 03 SC Radotín 27
7. Serafin Oliver 02 SK Aritma Praha 13
8. Konvalina Samuel 02 Slavia Praha 13
9. Matoušek Jiří 03 SC Radotín 12
10. Gregor Patrik 03 AŠSK Chodovická 11
11. Lamač Lukáš 03 Atletika Jižní Město 11
12. Sedláček Jaroslav 03 PSK Olymp Praha 10
13. Pecánek Richard 02 TJ Dukla Praha 10
14. Kožina Štěpán 03 SK Aktis Praha 10
15. Krsička Lukáš 03 SK Aritma 7
16. Dubják Ondřej 03 TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 7
17. Hrubý David 03 PSK Olymp Praha 6
18. Fábry O.   ASK Slavia Praha 6
19. Musil Jakub 03 TJ Dukla Praha 6
20. Cihlář  Vojtěch 03 ASK Slavia Praha 6
21. Kučera David 03 FZŠ Chodovická 5
22. Tyller Marek 02 Wushu Zvole 4
23. Plesník Jan 03   4
24. Bednář Vilém 03 Atletika Jižní Město 4
25. Huml  Vojtěch 02 Wushu Zvole 3
26. Dobiáš Jakub 03 SK ZŠ Jeseniova 3
27. Bauer Jiří 02 TJ Dukla Praha 2
28. Chalupník M.   Úvaly 2
29. Jandečka     S.O. Pišišvorové 1

Starší žákyně

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Landsmannová Eliška 03 Atletika Jižní Město 93
2. Hartmanová Barbora 02 TJ Dukla Praha 66
3. Škvánová Alena 03 Atletika Jižní Město 45
4. Kalátová  Lucie 03 PSK Olymp Praha 45
5. Bartošová Veronika 02 SK Jeseniova 42
6. Poborská Eliška 03 SK ZŠ Jeseniova 36
7. Zvolánková Lucie 02 SK Aritma 32
8. Fišerová Ludmila 03 TJ Stodůlky Praha 17
9. Königsmarková Justýna 03 SK ZŠ Jeseniova 17
10. Durdová Michaela 03 SK ZŠ Jeseniova 16
11. Keprtová Vanesa 02 Atletika Jižní Město 13
12. Fantová Karolína 02 ŠAK Novoborská 9
13. Čepelová Adéla 03 ASK Slavie 6
14. Durdová Viola 02 BK Kralupy Junior 6
15. Rejholcová Johana 03 ASK SLAVIA 5
16. Balcarová Julie 03 TRI Ski H. Počernice 5
17. Fojtíková Sabina 02 ASK Slávie 4
18. Rybková Sára 02 PSK Olymp Praha 4
19. Chmelová Michaela 03 TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 4
20. Bloudková Lucie 03 DGP 4
21. Polívková Lea Anna 03 ASK Slavia Praha 3
22. Tesařová Antonie 03 ASK Slavia Praha 3
23. Mičková Michaela 03 Atletika H. Počernice 3
24. Havlů Michaela 03 Běchovice 3
25. Vlčková Barbora 03 ŠAK Novoborská 3
26. Musilová Andrea 02 Dukla Praha pětiboj 3
27. Prchalová Zuzana 03 Praha 2
28. Jiroušová Nikol 02 Atletika Jižní Město 2
29. Antoci Alexia 03 FZŠ Chodovická 1
30. Serafinová Catherine 03 SK Aritma 1