Průběžné pořadí po 8 závodech

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Neumann Radek 01 Spartak Praha 4 94
2. Polák Alexandr 02 SC Radotín 88
3. Hurdálek Jan 06 SK Slavia Praha 84
4. Vinduška Pavel 04 Atletika Stará Boleslav 80
5. Štros David 00 USK Praha 77
6. Boketta Nico 02 Atletika Jižní Město 64
7. Mareš Lukáš 07 KSBM Praha 61
8. Burian Jáchym 06 ŠSK Újezd nad Lesy 58
9. Málek Vít 01 SK Jeseniova 57
10. Hušek Jan 04 Sokol Kněžmost 52
11. Culliver Robert 02 SC Radotin 52
12. Gnip Dominik 03 Atletika Jižní Město 50
13. Hroník Kryštof 07 SK Slavie Praha 48
14. Valeš Jonáš 06 Dětské centrum Ostroměř 46
15. Krejčíř Jakub 04 ŠSK Újezd nad Lesy 44
16. Schnajberk Jan 04 Atletika JM 41
17. Hořejší Ondřej 05 ski-team.cz 37
18. Bednář Matěj 03 Atletika Jižní Město 31
19. Švejda Jan 01 Atletika Jižní Město 29
20. Koukal Adam 06 SC Radotín 27
21. Lenghart Ondřej 03 SC Radotín 27
22. Štěpánek Jakub 04 Slavoj Vyšehrad 26
23. Helmich Martin 01 ŠAK Novoborská 20
24. Hauptmann Marek 07 TJ Dukla Praha 20
25. Lipenský Tomáš 00 S.O. Pišišvorové 18
26. Valenta Petr 07 ski-team.cz 18
27. Zajíček Miroslav 06 ASK Slavia Praha 15
28. Mogg Matyáš 04 TJ Sokol Král. Vinohrady 13
29. Surga Jakub 04 TJ Dukla Praha 13
30. Česnek Richard 04 Atletika Stará Boleslav 13
31. Sulejmani Denis 04 USK Praha 13
32. Vokoun Vojtěch 06 FC ABC Braník 13
33. Čepek J.   Dukla 13
34. Serafin Oliver 02 SK Aritma Praha 13
35. Konvalina Samuel 02 Slavia Praha 13
36. Hořejší Adam 05 Lány 12
37. Ježdík Kryštof 06 Čakovice 12
38. Matoušek Jiří 03 SC Radotín 12
39. Svoboda Benjamin 05 Dukla Praha 11
40. Havlík Lukáš 04 Ski klub Hlinsko 11
41. Schmid Štěpán 06 ŠSK Újezd nad Lesy 11
42. Pavinger Jakub 06 SK Jeseniova 11
43. Gregor Patrik 03 AŠSK Chodovická 11
44. Lamač Lukáš 03 Atletika Jižní Město 11
45. Luhan Tomáš 04 AŠSK Chodovická 10
46. Hollman Jakub 05 USK Praha 10
47. Habersberger Jirka 06 TJ Dukla Praha 10
48. Sedláček Jaroslav 03 PSK Olymp Praha 10
49. Pecánek Richard 02 TJ Dukla Praha 10
50. Kožina Štěpán 03 SK Aktis Praha 10