Průběžné pořadí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2019 po třech pohárových závodech

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Landsmannová Eliška 02 Atletika Jižní Město 48
2. Chvátalová Vendula 06 ASK slavia Praha 42
3. Mandíková Daniela 07 Atletika Jižní Město 36
4. Teplá Magdaléna 05 ŠSK Újezd nad Lesy 32
5. Brdičková Kateřina 05 Atletika Benešov 29
6. Tocháčková Anna 08 Atletika JM 29
7. Lapáčková Tereza 08 TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 28
8. Kučerová Aneta 04 PSK Olymp Praha 23
9. Šišmová Veronika 09 TJ Dukla Praha 21
10. Heřmanová Kristýna 02 PSk Olymp Praha 19
11. Kučerová Karolína 06 Atletika Benešov 19
12. Sojáková Barbora 06 Ski Run Čakovice 18
13. Hríbová Eliška 06 ASK slavia Praha 17
14. Šimšová Pavla 05 Atletika Jižní Město 16
15. Švihálková Adéla 06 Ski Pax Horní Maxov 16
16. Josková Anna 08 TJ Dukla Praha 16
17. Duchoňová Alice 09   16
18. Drábová Eliška 05 TJ Dukla Praha 14
19. Pavliščová Marie 09 ATIPIC 14
20. Poborská Eliška   SK ZŠ Jeseniova 13
21. Rubešová Michaela 05 Atletika Jižní Město 13
22. Brožová Viktorie 05 FZŠ Chodovická 12
23. Vaculíková Edita   TJ Dukla Praha 10
24. Košťálová Alžběta 02 Atletika Jižní Město 10
25. Obstová Adéla 09 Roztoky 10
26. Jeleneková Adéla 09 TJ Sokol Vinohrady 10
27. Šléglová Ellen 08 AC Mladá Boleslav 10
28. Kličková Barbora 07 Spartak Praha 4 9
29. Bartošová Veronika   SK ZŠ Jeseniova 7
30. Šplechtnová Laura 04 TJ Dukla Praha 7
31. Štrosová Aneta 04 USK Praha 7
32. Šebrlová Kateřina 06 SK Aritma Praha 7
33. Pilchová Linda 09 Biatlon Klecany 7
34. Štelová Karolína 05 PSK Olymp Praha 6
35. Matoušů Ada 05 Atletika Jižní Město 6
36. Hazdrová Michaela 07 ŠSK Újezd nad Lesy 6
37. Kramešová Eliška 06 Atletika Jižní Město 6
38. Adámková Emma 09 TJ Stodůlky Praha 6
39. Carmine Nicol 09   6
40. Hřebíčková Eva   PSk Olymp Praha 5
41. Chaloupková Stella 04 ŠSK Újezd nad Lesy 5
42. Váchová Magdaléna 06 Atletika Jižní Město 5
43. Radzová Magdaléna 08 TJ Dukla Praha 5
44. Votápková Gabriela   S.O. Pišišvorové 4
45. Pokorná Magdaléna 05 ŠSK Újezd nad Lesy 4
46. Dolješí eliška 07 PSK Olymp Praha 4
47. Míčková Tereza 07 SK ZŠ Jeseniova 4
48. Matyášová Alžběta 08   4
49. Nýdrlová Štěpánka 09 SKI RUN Čakovice 4
50. Brabcová Adéla 05 TJ Dukla Praha 3