Běh Kerteamu v letošním roce zažije už svůj 14.ročník.

Pořadatelé závodu z nejznámější české běžecké skupiny Kerteam – www.kerteam.cz pod vedením trenéra Jana Kervitcera se už několik let pořádají velmi oblíbený běžecký závod, který je už po několikáté za sebou zařazený do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí. Tento závod láká závodníky ze všech koutů republiky na skvělou trať, která vede Chuchelským hájem, skvěle připravenou organizaci, ale také bezchybné občerstvení na které můžete přispět pár drobnými.

dsc_0729

Přípravka kluků na trati Běhu Kerteamu 2013

14.ročník tohoto populárního závodu startuje v sobotu 19.dubna už před desátou hodinou, kdy se na trať vydají nejmenší atletické naděje českého běhu. Starty pohárových kategorií jsou plánovany od 10:05 a start hlavního závodu v 11:15. A až budete mít po závodě tak nezapomeňte na občerstvení a také navštivte nedalekou lesní ZOO, kde můžete spatřit jeleny, srny, havrany, krkavce, sovy, rysa a mnoho dalších zvířat.

A kdo ještě nemáte, tak i při tomto závodě si bude moci odnést naše pohárové samolepky BěžeckéNaděje.cz.

Nejlepší spojení na start závodu je MHD do zastávky Poliklinika Barrandov a dále přejít přes světelnou křižovatku přes Pražský okruh opatřenou přechodem i podchodem. Cesta cca 10 min pěšky. Nebo můžete přijet autem. Parkování je možné na konci ulice Granátová a dále cca 1 km pěšky na start.

Místo závodu – Běh Kerteamu