Už tuto sobotu 19.března startuje v Chuchelském háji Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2016 znovuzařazeným Během Kerteamu, který se letos uskuteční již po 16. Běh Kerteamu byl vždy skvělým zpestřením běžeckého seriálu pro děti a mládež. Organizace byla každý rok zvládnutá na 1* a určitě tomu nebude při letošním ročníku jinak.

dsc_1137Celý běžecký program začíná už v 9:50 kategorií broučků, pohárové kategorie jsou na programu od 10:10 a jako poslední se trať vydají kategorie mužů a žen, kteří by měli odstartovat v 11:30. Závodníci a závodnice se mohou těšit na příjemné prostředí, zajímavé ceny, tombolu a také občerstvení.

A pozvánka pořadatelů:

„Vážení sportovní přátelé, jsme rádi, že Vás po roce můžeme pozvat k jarnímu proběhnutí v Chuchelském háji. Doufáme, že se nám podaří připravit příjemné dopoledne plné sportu a pohody. Na Vaši účast se těší běžecká skupina KERTEAM. Naše tréninková skupina by jím ráda vyjádřila poděkování trenérovi Ing. Janu Kervitcerovi, který nás povětšinou průměrné běžce, v dobrém slova smyslu, drží u milovaného sportu. HONZO, DÍKY!

Doufáme, že si najdete cestu na první závod Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2016 a užijete se příjemné sportovní dopoledne. A až budete mít po závodech, můžete se vyblbnout na nedalekém dětském hřišti plném zajímavých atrakcí nebo navštívíte jednu z nejhezčích pražských lesních zoo. Sport, zábava a poznání je ta nejlepší kombinace.

Kompletní propozice závodu