Další klání Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2015 se uskuteční již nadcházející sobotu v Centrálním parku Prahy 11 nedaleko stanice metra C Opatov.

„Součástí 4.ročníku Běhu Jižním Městem už tradičně je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí. V Centrálním parku na Jižním Městě čekáme v sobotu 18. dubna rekordní počet účastníků. Těšíme se na zápolení těch nejmenších adeptů běhání, na souboje o body v PPBN ve vypsaných kategoriích a věříme, že cestu na Jižák si najde i vysoký počet hobíků ve středních i vyšších věkových kategoriích. Na všechny vyznavače běhání se těší pořadatelé z oddílu Atletika Jižní Město a přejí všem hezké zážitky z vlastních výkonů a nechť si všichni odnesete báječné vzpomínky a rádi se k nám budete vracet.“ řekl hlavní pořadatel Ladislav Kárský

Celý sportovní program začíná již v 9:30 kategorií mladších žákyň na které čeká 1 200m. Pro všechny účastníky je připravený pamětní diplom. Závodníci na 1. – 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom a věcné ceny a také v kategoriích od přípravky po dorost obdrží navíc pohár. Uzávěrka on-line přihlášek za zvýhodněné startovné je už 16.4.2015 ve 22:00. Pokud tento termín nestihnete, je možné se přihlásit přímo na místě v den závodu.

A až budete mít po závodě, vyzkoušejte si třeba disciplíny dětské atletiky, která je připravena především pro naše nejmenší atletické a hlavně Běžecké Naděje.