Kongresové centrum České národní banky hostilo vyhlášení medailistů Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2014 za účasti slavných atletických hostů. Ve velkém sále se sešlo skoro 120 účastníků z řad medailistů poháru, rodičů, rodinných příslušníků, přátel nebo trenérů.

DSC_4353

Během hodinového programu, kterým provázel známý český atletický komentátor a místopředseda Českého atletického svazu Jacek Přibáň, byly rozdány poháry, diplomy, medaile a věcné ceny věnové partnery poháru. Všechny tyto odměny předávala naše nejlepší běžkyně na 800 metrů Lenka Masná (od pátku držitelka českého halového rekordu na 1 000 metrů – 2:42.05 min) a juniorský mistr světa v desetiboji z roku 2014 Jiří Sýkora.

V celém závěru programu proběhla i zajímavá diskuse s našim reprezentanty a také došlo na autogramiádu, kde bylo rozdáno na desítky podpisů.

„Slavnostní vyhlášení bylo skvělou tečkou za celým 11.pohárovým ročníkem, který přilákal velké množství dětí a mládeže a bude velmi těžké navázat. Už nyní máme připraveno pár novinek a tak věřím, že se to podaří a 12.ročník bude ještě o něco lepší než ten předchozí.“ řekl po vyhlášení poháru hlavní organizátor Tomáš Linhart.

DSC_4381

DSC_4417