Městská část Praha 11

a

logo-atletika-jizni-mesto

zvou děti, rodiče a aktivní běžce na

 PODZIMNÍ BĚHÁNÍ

12.ročník

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2019

pro kategorie přípravky, žactva a dorostu

www.bezeckenadeje.cz

 

 

Kdy: Neděle 17. listopadu 2019 od 9.00 hodin

Kde: Sportovní areál, Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného náměstí.
Závod se uskuteční v přilehlém Kunratickém lesu (Loc: 50°1´43.493´´N, 14°28´55.869´´ E)  

Vedoucí činovníci: 
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:Lukáš Lébr
Hospodář: ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel:Petr Vozobule
Lékař závodu:MUDr. Miloslav Mandík

Povrch trati:
Smíšený – převážně asfalt, drobný štěrk, lesní cesty

Přihlášky:
bude upřesněno

Přihlášky na místě v den závodu v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.30 hodin, nejpozději 40 minut před startem kategorie

Závodní kancelář:
Prezentace, startovné, startovní čísla ve sportovním areálu:
Budu upřesněno
Startovní číslo obdrží účastník při prezentaci po zaplacení startovného, v cíli se vrací.

Doprava:
Metro C, stanice Chodov, 10 minut pěšky

Šatny:
K dispozici ve velmi omezeném množství sportovním areálu Hrabákova

Občerstvení:
Ve sportovním areálu v restauraci Školka

Výsledky:
Průběžně budou vyvěšovány v prostoru závodní kanceláře ve sportovním areálu.

Oficiální výsledky budou zveřejněny na: www.bezeckenadeje.cz

Zdravotní zajištění:
Pořadatelem bude zajištěno

Kategorie a časový pořad:
9.00 Běh rodičů s kočárkem           bez rozdílu kategorie    1900 m (1 velký okruh)
 9.30     žákyně mladší (PPBN)                2006 – 2007             1300 m (2 krátké okruhy)
 9.40     žáci mladší  (PPBN)                    2006 – 2007             1300 m (2 krátké okruhy)
9.50     žákyně (PPBN)                            2004 – 2005             1900 m (1 velký okruh)
10.05    žáci (PPBN)                                 2004 – 2005             1900 m (1 velký okruh)
10.20   1. vyhlašovací blok vítězů
10.20    berušky                                        2014 – 2016              100 m
10.30    broučci                                        2014 – 2016               100 m
10.40    přípravka žákyně I                       2012 – 2013               300
10.50    přípravka žáci I                            2012 – 2013               300 m
11.00    přípravka žákyně II                      2010 – 2011               650 m (1 krátký okruh)
11.10    přípravka žáci II                           2010 – 2011               650 m (1 krátký okruh)
11.20    přípravka žákyně III (PPBN)        2008 – 2009               650 m (1 krátký okruh)
11.30    přípravka žáci III (PPBN)             2008 – 2009               650 m (1 krátký okruh)
11.45    2. vyhlašovací blok vítězů
11.45    dorostenky (PPBN)                      2002 – 2003              3800 m (2 velké okruhy)
             juniorky                                        2000 – 2001               3800 m
             ženy do 34 let                              1985 – 1999               3800 m
             ženy 35 – 44 let                           1975 – 1984               3800 m
             ženy nad 44 let                            1974 a starší              3800 m
             dorostenci (PPBN)                       2002 – 2003              3800 m
12.15   3. vyhlašovací blok vítězů
12.15    junioři                                           2000 – 2001              5700 m (3 velké okruhy)
             muži do 39 let                              1980 – 1999              5700 m
             muži 40 – 49 let                           1970 – 1979              5700 m
             muži 50 – 59 let                           1960 – 1969              5700 m
             muži nad 59 let                            1959 a starší             5700 m
13.00   4. vyhlašovací blok vítězů  

Vyhlášení vítězů a ceny:
Vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených vyhlašovacích blocích

Závodníci na 1. – 3. místě ve všech kategoriích obdrží diplom, medaili a  věcné ceny
Závodníci na 1. – 3. místě od kategorií přípravky po kategorie dorostu obdrží navíc pohár
Diplom účastníka ke stažení na webu: www.atletikajm.cz

Doprovodný program pro děti:
Dětská atletika

Upozornění:
Závodí se dle platných pravidel Českého atletického svazu
Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Pořadatel neručí za odložené věci

 

Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje

ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s.