Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2014 po čase zavítal do Běchovic, kde se uskutečnil 49.ročník závodu Mladé Běchovice.

Mladé Běchovice patří mezi jeden z největších a nejlepších běžeckých závodů pro děti a mládež. Nebylo tomu jinak ani letos. Na fotbalovém hřišti se od časného rána prohánělo několik stovek dětí, které si mohly na vlastní kůži vyzkoušet opravdové závody za podpory několika stovek diváků, kteří svými dlaněmi a hlasivkami náležitě fandili a dokázali ocenit každého, kdo kolem nich probíhal.

DSC_3107

V pohárových kategoriích se na start postavilo celkem 181 startujících. V této nabité konkurenci si pro vítězství doběhli Vojtěch Obhlídal (dorostenci), Natálie Kuželková (dorostenky), Šimon Šilhavý (st. žáci), Šárka Hájková (st. žákyně), Jakub Novotný (ml. žáci), Veronika Šťastná (ml. žákyně), Petr Vokoun (přípravka), Monika Florová (přípravka). Tak jako v minulých závodech si svoji pohárovou neporazitelnost udržela Veronika Šťasná a Petr Vokoun, kteří nyní společně bojují o titul nejlépe bodujícího závodníka/závodnici pohárového ročníku 2014.

Nejen vítězové, ale i všichni ostatní do desátého místa si připsali pohárové body, které zamíchaly průběžným pořadím celého poháru a tak se můžeme těšit za zajímavé souboje při dalších závodech.

Dalším závodem zařazením do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2014 je Podzimní běhání, které se uskuteční 18.října na okraji Krčského lesa.