Letošní ročník Poháru Pražských Běžeckých Nadějí v letošním roce zavítá na další nové místo. 7. pohárovým závodem bude v sobotu 20.září 49.ročník závodu Mladé Běchovice. Tento závod patří svojí historií, kvalitou a atmosférou mezi jedny z největších běžeckých akcí pro děti a mládež nejen v Praze, ale i celé ČR.

mladebechovice-logo„Mladé Běchovice patří mezi nejlepší dětské závody v Praze. Tento závod o další stupínek zvedá prestiž našeho poháru a jsme rádi, může být zařazený mezi naše pohárové závody.“ říká Tomáš Linhart, hlavní pořadatel poháru.

Během dopoledního programu se na fotbalovém hřišti vystřídá na několik stovek dětí, které se chtějí proběhnout. Start první kategorie je plánovaný na 8.50, kdy se na start vydají dorostenci společně s dorostenkami. Kompletní informace o závodě najdete na webových stránkách závodu www.MladeBechovice.cz

Pokud nemáte na sobotní dopoledne plány, můžete si přijet za závodit, získat body co průběžného pořadí poháru, zajímavé ceny, ale také „Zažít pocit vítězství“.