Průběžné pořadí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2019 po 8 pohárových závodech

Mladší žáci

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Slavík Šimon 6 Atletika Stará Boleslav 87
2. Machalický Jan 7 ŠSK Újezd nad Lesy 87
3. Jelen Tomáš 6 SK Slavia Praha 38
4. Ondráš Adam 6 ŠSK Újezd nad Lesy 33
5. Burián Jáchym 6 SK Jeseniova 31
6. Kolovratník Jan 7 ŠSK Újezd nad Lesy 25
7. Zlesák Petr 6 PSK Olymp Praha 19
8. Surga David 7 TJ Dukla Praha 15
9. Kovářík Vojtěch 7 ŠSK Újezd nad Lesy 11
10. Gasiúnas-Demčenko Dominik 7 Atletika Jižní Město 10
11. Vokoun Vojtěch 6 ABC Braník 10
12. Procházka Matěj 7 TJ Sokol TRI SKI Hor. Poč. 10
13. Hauptmann Marek 7 MP Dukla Praha 10
14. Valenta Petr 7 SKI RUN Čakovice 8
15. Straub Matteo 6 TJ Dukla Praha 7
16. Valeš Jonáš 6   7
17. Zátka Vítězslav 7 Atletika Jižní Město 7
18. Seman Patrick 7 ČBK 7
19. Hubner Richard 7 TJ Liaz Jablonec 7
20. Čáp Matěj Timo 7 AC Sparta Praha 6
21. Semanchick Robert 6 ISP 6
22. Nejdl Tomáš 7 TJ Dukla Praha 5
23. Schmidt Štěpán 6 ŠSK Újezd nad Lesy 5
24. Kubant K.   Astra Praha 5
25. Smolej Samuel 7 FZŠ Chodovická 5
26. Koukal Adam 6 SC Radotín 4
27. Turcanu S.   DD Dol. Počernice 4
28. Chabada Jan 7 Atletika Roudnice n. L. 4
29. Bartoň Filip 6 Atletika Jižní Město 4
30. Rundt Karel 6 TJ Dukla Praha 4
31. Nejdl Matyáš 6 TJ Dukla Praha 3
32. Weber Jakub 6 ŠAK Novoborská 3
33. Hrádek Jan 7 SK Míle 3
34. Sikač Ondřej 6 ŠSK Újezd nad Lesy 2
35. Procházka Tomáš 7 Atipic Jílové u Prahy 2
36. Grabovski Adam 6 TJ Dukla Praha 2
37. Havlů Jan 7 ZŠ Olešská 1
38. Vlček Jakub 7 SK Míle 1

Mladší žákyně

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Mandíková Daniela 7 Atletika Jižní Město 102
2. Chvátalová Vendula 6 ASK slavia Praha 101
3. Kučerová Karolína 6 Atletika Benešov 58
4. Hríbová Eliška 6 ASK slavia Praha 51
5. Sojáková Barbora 6 Ski Run Čakovice 32
6. Kličková Barbora 7 Spartak Praha 4 24
7. Váchová Magdaléna 6 Atletika Jižní Město 18
8. Švihálková Adéla 6 Ski Pax Horní Maxov 16
9. Táborská Terezie 6 SK Jeseniova 16
10. Hazdrová Michaela 7 ŠSK Újezd nad Lesy 14
11. Šebrlová Kateřina 6 SK Aritma Praha 13
12. Krejdlová Aneta 6 ŠSK Újezd nad Lesy 11
13. Vršecká Julie 6 ŠAK Novoborská 9
14. Synovcová Magdaléna 6 ŠSK Újezd nad Lesy 8
15. Poláková Klára 7 ASK Slavia 7
16. Kramešová Eliška 6 Atletika Jižní Město 6
17. Klajmová Amélie 7 ASK Dipoli 6
18. Dolješí eliška 7 PSK Olymp Praha 4
19. Míčková Tereza 7 SK ZŠ Jeseniova 4
20. Čellárová Zuzana 7 Ski Run Čakovice 4
21. Krejčíková Mariana 6 Bohemians plavání 4
22. Gregorová Alice 7 TJ Dukla Praha 4
23. Pilchová Sofia 7 Biatlon Klecany 3
24. Vejtasová Julie 6 SSK Chodovická 3
25. Šimková Tereza 7 SK ZŠ Jeseniova 3
26. Pokorná Tereza 7 ŠSK Újezd nad Lesy 3
27. Špačková Markéta 7 TJ Sokol Horní Počernice 2
28. Šebelová A.     2
29. Solničková Lucie 7 TJ Sokol Horní Počernice 1
30. Kmentová Jůlie 7 TJ Sokol Horní Počernice 1
31. Vítkovská Anna 6 ŠSK Újezd nad Lesy 1
32. Maredová Eva 7 Atletika Hostivař 1
33. Votápková Gabriela 6 S.O. Pišišvorové 1