Celkové pořadí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2019

Přípravka Kluci

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Jelen Lukáš 8 ŠSK Újezd nad Lesy 157
2. Gala Petr 8 Sokol Roudnice n. Labem 114
3. Sotona Filip 9 AC Sparta Praha 55
4. Ponert Tomáš 9 Atletika Líbeznice 36
5. Jelínek Jonáš 8 ŠSK Újezd nad Lesy 26
6. Čada Adam 8 TJ Dukla Praha 25
7. Holeček Matěj 8 Atletika Jižní Město 24
8. Skokan Jan 8 Sokol Roudnice n. Labem 20
9. Hušák Radim 8 ŠAK Novoborská 17
10. Truhlář Jakub 8 AK Sokol Nehvizdy 16
11. Klégr Sean 8 PSK Olymp Praha 14
12. Kovář Jenda 8 PSK Olymp Praha 13
13. Sedláček Petr 8 PSk Olymp Praha 13
14. Matoušů Matyáš 8 Atletika Jižní Město 13
15. Axon Adam 9 Atletika Stará Boleslav 12
16. Černý Robert 8 Atletika Jižní Město 12
17. Jandus Martin 8 Běchovičtí sršni 10
18. Zíta Tomáš 8 ŠSK Chodovická 10
19. Hájek Filip 8 ŠAK Novoborská 9
20. Tříška Lukáš 9 ŠSK Újezd nad Lesy 9
21. Deif Karim 8 ŠSK Újezd nad Lesy 7
22. Macháček Hugo 9 Triatlet Karlovy Vary 7
23. Marhoul Václav 8 Sokol Říčany 5
24. Žilka Matěj 8 ŠSK Újezd nad Lesy 5
25. Brožík Ivan 8 Atletika Benešov 5
26. Hlas Vincent 9 PSK Olymp Praha 5
27. Geist Patrik 8 TJ Sokol Říčany a Radoš. 4
28. Miller Šimon Adam 8 Praha 4
29. Štěpánek Filip 8 Praha 3
30. Hruška P.   DD Dol. Počernice 3
31. Kolář Filip 9 TJ Stodůlky Praha 2
32. Sadílek Zdeněk 9 Atletika Jižní Město 2
33. Plátenka Miroslav 8 ŠSK Újezd nad Lesy 2
34. Medveď J.   SK Dol. Počernice 2
35. Alföldi Adam 8 AC Tepo Kladno 2
36. Červenka Hynek 9 PSK Olymp Praha 2
37. Tsouassa Armel 8 SC Radotín 2
38. Voves Martin 8 KB Klecany 1
39. Pelech Adam 8 Sokol Dolní Počernice 1
40. Demčenko D. G.   Atletika Jižní Město 1
41. Edouard Max 9 Spartak Praha 4 1

Přípravka Holky

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Josková Anna 8 TJ Dukla Praha 109
2. Tocháčková Anna 8 Atletika JM 108
3. Lapáčková Tereza 8 TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 77
4. Pavliščová Marie 9 ATIPIC 42
5. Šišmová Veronika 9 TJ Dukla Praha 38
6. Hartmanová Kateřina 8 TJ Dukla Praha 22
7. Havelková Kristina 8 AC Praha 1890 17
8. Duchoňová Alice 9   16
9. Šléglová Ellen 8 AC Mladá Boleslav 15
10. Burianová Vanda 9 ŠSK Újezd nad Lesy 15
11. Šedivá Julie 8 ŠSK Újezd nad Lesy 15
12. Dvořáková Anna 8 Atletika Jižní Město 14
13. Jeleneková Adéla 9 TJ Sokol Vinohrady 13
14. Veselá Zuzana 9 SKP Nymburk 13
15. Matulová Tereza 8 Atletika Stará Boleslav 12
16. Obstová Adéla 9 Roztoky 10
17. Brožová Julie 8 Sokol Horní Počernice 10
18. Koubová Kateřina 8 FZŠ Chodovická 10
19. Vacková Natálie 9 Újezd nad Lesy 9
20. Radzová Magdaléna 8 TJ Dukla Praha 8
21. Pilchová Linda 9 Biatlon Klecany 7
22. Carmine Nicol 9 Atletika Jižní Město 7
23. Šimůnková Michaela 8 KOB Tretra Praha 7
24. Kundrátová Marie 8 ASB Stará Boleslav 7
25. Včelařová Viktorie 8 SK Aritma Praha 7
26. Adámková Emma 9 TJ Stodůlky Praha 6
27. Plačková L.     6
28. Hegerová Dita 8 Atletika Jižní Město 6
29. Koulová E.   ŠSK Újezd nad Lesy 5
30. Matyášová Alžběta 8   4
31. Nýdrlová Štěpánka 9 SKI RUN Čakovice 4
32. Balcarová Marie 9 FTVS Vokovice 4
33. Hnízdilová Aneta 9 ŠSK Újezd nad Lesy 4
34. Vokrojová Barbora 9   4
35. Gaaloul Sara 8 TJ Dukla Praha 4
36. Jirková Diana 9 TJ Dukla Praha 3
37. Kačurová Kateřina 9 TJ Dukla Praha 3
38. Škodová Nela 8 Atletika Jižní Město 2
39. Šatajová Kristýna 9 TJ Dukla Praha – MP 2
40. Sedláčková Kristína 8 FZŠ Chodovická 2
41. Řeháková Laura 8 Atletika Benešov 1
42. Soukupová A.   ŠSK Újezd nad Lesy 1
43. Oulehlová Sofie Johana 9 PSK Olymp Praha 1