Průběžné pořadí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2019 po 8 pohárových závodech

Starší žáci

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Krejčíř Jakub 4 ŠSK Újezd nad Lesy 93
2. Havlík Lukáš 4 SKI klub Hlinsko 92
3. Hrádocký Richard 4 TJ Dukla Praha 44
4. Svoboda Benjamin 5 TJ Dukla Praha 31
5. Hořejší Ondřej 5 SKI RUN Čakovice 26
6. Syrovátko Jiří 5 Kerteam 21
7. Dolejš Marek 4 Atletika Jižní Město 20
8. Hejsler Jan 4 ŠSK Újezd nad Lesy 16
9. Škarda Jan 5 ŠSK Újezd nad Lesy 16
10. Češka Jiří Pavel 4 Spartak Praha 4 16
11. Třešňák Václav 5   15
12. Španiel Antonín 4 Biatlon Klecany 13
13. Surga Jakub 4 TJ Dukla Praha 13
14. Synek Oskar 5 ŠSK Újezd nad Lesy 11
15. Hořejší Adam 5 Lány 10
16. Augusta Ondřej 5 ASK Slavia Praha 8
17. Turcanu M.   DD Dol. Počernice 7
18. Luhan Tomáš 4 FZŠ Chodovická 7
19. Bolehovský Daniel 5 PSK Olymp Praha 6
20. Schnajberk Jan 4 Atletika Jižní Město 6
21. Klouda Adam 5 PSK Olymp Praha 5
22. Rozkydálek Richard 5 PSK Olymp Praha 4
23. Svoboda Vojtěch 5 Atletika Jižní Město 3
24. Novotný Jan 5 AC Praha 1890 3
25. Krása David 4 USK Praha 3
26. Radzo Matěj 5 TJ Dukla Praha 3
27. Mozga Jan 5 TJ Dukla Praha 3
28. Feix Adam 5 ŠSK Újezd nad Lesy 2
29. Škop Pavel 5 ŠSK Újezd nad Lesy 2
30. Suri Shaan 4 ČBK 2
31. Hollmann Jakub 5 PSK Olymp Praha 1
32. Černoch Adam 5 Atletika Jižní Město 1
33. Oujezdský Dan 5 OOB Adamov 1
34. Kukla Albert 5 SK Jeseniova 1

Starší žákyně

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Kučerová Aneta 4 PSK Olymp Praha 81
2. Teplá Magdaléna 5 ŠSK Újezd nad Lesy 77
3. Drábová Eliška 5 TJ Dukla Praha 44
4. Brožová Viktorie 5 FZŠ Chodovická 42
5. Brdičková Kateřina 5 Atletika Benešov 29
6. Šimšová Pavla 5 Atletika Jižní Město 29
7. Rubešová Michaela 5 Atletika Jižní Město 27
8. Štelová Karolína 5 PSK Olymp Praha 16
9. Frkalová Michaela 5 Multisport Senohraby 13
10. Štrosová Aneta 4 USK Praha 12
11. Neufusová Karolína 5   11
12. Palečková Eliška 5 TJ Dukla Praha 10
13. Kollarová Marina 4 Sokol Král. Vinohrady 10
14. Dvořáková Kristýna 5 TJ Dukla Praha 9
15. Šplechtnová Laura 4 TJ Dukla Praha 7
16. Ondráčková L.   Ski Run Čakovice 7
17. Čermáková Ema 4 Praha 7
18. Matoušů Ada 5 Atletika Jižní Město 6
19. Pokorná Magdaléna 5 ŠSK Újezd nad Lesy 6
20. Lautnerová Agatha 4 SK Aritma Prha 6
21. Chaloupková Stella 4 ŠSK Újezd nad Lesy 5
22. Farmer Emma Arden 5 ČBK 5
23. Burgelová Eliška 4   4
24. Seymour Ashley 5 ČBK 4
25. Grabovská Andrea 5 TJ Dukla Praha 4
26. Brabcová Adéla 5 TJ Dukla Praha 3
27. Komárková Sára 5   3
28. Bredikhina Anastasia 4   3
29. Vostatková Rozálie 5 ASK Slavia Praha 2
30. Hřebíčková Anna 5 TJ Dukla Praha 1
31. Zakopalová Denisa 4 ŠSK Újezd nad Lesy 1
32. Filipová Linda 5 TJ Jiskra 1