Průběžné pořadí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2019 po 7 pohárových závodech

Pořadí Příjmení Jméno r Oddíl Body
1. Jelen Lukáš 08 ŠSK Újezd nad Lesy 109
2. Havlík Lukáš 04 SKI klub Hlinsko 79
3. Krejčíř Jakub 04 ŠSK Újezd nad Lesy 77
4. Gala Petr 08 Sokol Roudnice n. Labem 75
5. Slavík Šimon 06 Atletika Stará Boleslav 74
6. Machalický Jan 07 ŠSK Újezd nad Lesy 71
7. Matolín Maximilián 03 TJ Dukla Praha 45
8. Hrádocký Richard 04 TJ Dukla Praha 38
9. Ponert Tomáš 09 Atletika Líbeznice 36
10. Jelen Tomáš 06 SK Slavia Praha 34
11. Polák Alexandr 02 SC Radotín 33
12. Ondráš Adam 06 ŠSK Újezd nad Lesy 33
13. Serafin Oliver 02 SK Aritma Praha 32
14. Burián Jáchym 06 SK Jeseniova 31
15. Minol Dan 03 TJ Dukla Praha 26
16. Hořejší Ondřej 05 SKI RUN Čakovice 26
17. Sotona Filip 09 AC Sparta Praha 25
18. Čada Adam 08 TJ Dukla Praha 25
19. Svoboda Benjamin 05 TJ Dukla Praha 24
20. Kolovratník Jan 07 ŠSK Újezd nad Lesy 22
21. Jelínek Jonáš 08 ŠSK Újezd nad Lesy 20
22. Truhlář Jakub 08 AK Sokol Nehvizdy 16
23. Škarda Jan 05 ŠSK Újezd nad Lesy 16
24. Syrovátko Jiří 05 Kerteam 16
25. Novotný Mikuláš   Atletika Jižní Město 16
26. Hejsler Jan 04 ŠSK Újezd nad Lesy 16
27. Češka Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4 16
28. Boketta Nico   Atletika Jižní Město 16
29. Třešňák Václav 05   15
30. Skokan Jan 08 Sokol Roudnice n. Labem 15
31. Zlesák Petr 06 PSK Olymp Praha 13
32. Španiel Antonín 04 Biatlon Klecany 13
33. Surga Jakub 04 TJ Dukla Praha 13
34. Śebrle Štěpán 02 SK Aritma Praha 13
35. Kovář Jenda 08 PSK Olymp Praha 13
36. Axon Adam 09 Atletika Stará Boleslav 12
37. Synek Oskar 05 ŠSK Újezd nad Lesy 11
38. Sedláček Jaroslav 03 PSk Olymp Praha 11
39. Krsička Lukáš 03 SK Aritma Praha 11
40. Kovářík Vojtěch 07 ŠSK Újezd nad Lesy 11
41. Vokoun Vojtěch 06 ABC Braník 10
42. Surga David 07 TJ Dukla Praha 10
43. Sedláček Petr 08 PSk Olymp Praha 10
44. Procházka Matěj 07 TJ Sokol TRI SKI Hor. Poč. 10
45. Jandus Martin 08 Běchovičtí sršni 10
46. Hořejší  Adam 05 Lány 10
47. Holeček Matěj 08 Atletika Jižní Město 10
48. Gasiúnas-Demčenko Dominik 07 Atletika Jižní Město 10
49. Dolejš Marek 04 Atletika Jižní Město 10
50. Bolehovský Michal   PSK Olymp Praha 10