V Újezdě nad Lesy se uskuteční 9.ročník Běhu o pohár starosty aneb Běh za Újezdskou Sovou, která je zároveň 5.závodem zařazeným do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2014.

Újezdská Sova jak se závodu zkráceně říká mezi závodníky se stal jedním z nejpopulárnějších v Poháru Pražských Běžeckých Nadějí a také si právem odnesl titul Nejlepší závod PPBN v letech 2011 a 2012. Děti, rodiče a dospělé závodníky tento závod láká svým příjemným prostředím v Klánovickém lese, skvělým pořadatelským zázemím a nezaměnitelnou atmosférou. Po velkém nárůstu závodníků a závodnic v jednotlivých kategoriích se pořadatelé rozhodli pro on-line registrace a zároveň v den závodu posílí prezentaci závodníků, která určitě zažije velký nápor.

„Pro každého startujícího je po doběhu připravené kvalitní občerstvení v podobě párků, pití a něco sladkého na zub a pro doplnění energie. Tak jako v loňském roce u nás závodníci na 1. až 3.místě získají poháry, medaile a věcné ceny věnované partnery závodu. Ostatní závodníci a závodnice na 4. až posledním místě nepřijdou zkrátka. I pro ně jsme si připravili soví odměny pro radost.“ řekla Zuzana Olšanová hlavní organizátorka běžeckého závodu.

Tak se můžeme všichni těšit na skvěle připravený závod, který bude chtít svojí organizací, kvalitou ale i tradicí získat zpět titul Nejlepšího závodu PPBN pro rok 2014.

Kompletní propozice najdete na našich webových stránkách. Přihlásit se můžete na stránce Results.BezeckeNadeje.cz až do čtvrteční půlnoci 15.května, ale dlouho s přihláškou neváhejte.