Přesně týden chybí do dalšího ze závodů Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2014, který je zároveň Přeborem Prahy v přespolním běhu a tak se můžeme těšit na velmi zajímavě obsazený závod letošního poháru.

dsc_7022

Na start se určitě postaví největší favorité a vedoucí závodníci a závodnice letošního pohárového ročníku. Určitě se můžeme těšit i na závodníky okolo 5.místa průběžného pořadí poháru, protože i ti mohou rozhodnout o svém umístění. Běh přes Motolské jamky je unikátní tím, že závodníci zde získávají dvojnásobný počet pohárových bodů, které dokáží zamíchat pohárovým pořadím.

A proč byste měli zavítat zrovna na tento závod? Už jen proto, že je zařazený do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2014, protože se uskuteční na skvěle připraveném golfovém hřišti v Praze-Motole a také protože tento závod je Přeborem Prahy a mimopražští závodníci a závodnice se zde mohou utkat s nejlepšími pražáky.

On-line registrace jsou stále otevřeny stránkách www.sportt.cz a čekají na Vás.

Rodiče také nepřijdou zkrátka. Tento závod je skvělou možností, kde si může zazávodit celá rodina. Nejprve děti a pak i dospěláci, kteří si odnesou skvělý běžecký zážitek. Tak co to zkusit? Více informací o závodech pro dospělé na www.strc.cz .

A nezapomeňte, že kategorie úplně od těch nejmenších až po dorost startuje zadarmo, dospělé kategorie pouze 150 Kč předem přihlášení, 200 Kč na místě.