Další díl PPBN 2014 je před náma. Uskuteční se 13.dubna při Přespolním běhu nad Modřanskou roklí, který se v tomto roce poběží už po jedenácté.

Každým rokem obliba tohoto závodu roste díky své divácky atraktivní trati a skvělé rodinné atmosféře, která je vytvářena závodníky, trenéry, rodiči a dalším doprovodem. V roce 2013 tento závod zažil velký nárůst startujících v pohárových kategoriích (o 45% více startujících). Pořadatel Jiří Kalista – sám aktivním závodníkem – proto v letošním roce očekává další zvýšení startujících. Letos poprvé ve spolupráci s Běžeckými Nadějemi máte možnost využít on-line přihlášek, které jsou k dispozici na webových stránkách Results.BezeckeNadeje.cz. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli, máte možnost se přihlásit i na místě v den závodu. Startovné při druhém pohárovém závodě je pouhých 10 Kč pro dorost a pro děti do 15 let ZDARMA.

I při Přespolním běhu nad Modřanskou roklí pro Vás budeme mít připravené samolepky Běžecké Naděje. Ten, kdo se umístí na 4. a horším místě také nemusí odejít s prázdnou. Může si odnést speciální edici účastnického diplomu, která čeká pro prvních 60.

A ještě jedna novinka, která se bude nově objevovat na pohárových závodech. Pohárová nástěnka na které najdete vždy propozice následujícího závodu, průběžné pořadí poháru všech kategorií, odkazy na naše webové stránky a profily na sociálních sítích – facebook, twitter, google+ nebo instagram a také „pohárový vzkazník“, do kterého budete moci psát co se Vám na závodě líbilo, nelíbilo nebo co by se mělo zlepšit.

Doufáme, že si přijdete zaběhat, vezmete kamarády a společně všem ukážeme, že Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2014 je největší běžeckou akcí pro děti a mládež letošního roku.