Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2014 před několika dný získal nového partnera pro chystaný 11.ročník poháru.

Muzeum je svou velikostí a počtem vystavovaných exponátů největší nejen v ČR ale i na světě. Naší specializací je historie stavebnice LEGO, která se může pochlubit titulem hračka století.  Muzeum nabízí návštěvníkům přes 2500 vystavených unikátních modelů. Najdete u nás  20 tématických  expozic, kde se skrývá přes 1 000 000 složených kostiček . Na 340m2 uvidíte největší výstavu originálních modelů  na celém světě. První soukromé muzeum Vám nabízí něco, co jen tak neuvidíte.

Přijďte a zažijte s námi dobrodružství pirátů na krásných lodích, souboje statečných rytířů, kouzelný svět Haryho Potera. Vaše nebe na čas ovládnou vesmírné lodě Star Wars, legendární Hvězda smrti a pozdraví vás Mistr Joda.

Můžete obdivovat unikátních modelů světoznámých historických památek vytvořených ze stavebnice Lego.

Obdivujte rafinované mechanismy LEGA Technik, modely moderních či starých lokomotiv, jezdících vláčků a dalších dopravních prostředků. Podívejte se, jak vypadala stavebnice Lego v dobách, kdy byli malí vaši rodiče.

Pokud Vás neuspokojí pouze pohled na úžasné stavebnice, můžete vyzkoušet některé z našich interaktivních mašinek, nebo navštívit dětský koutek, kde děti ale i dospělí probudí svoji fantazii a postaví si vlastní lego model.

Osvěžte si dobu svého mládí a neváhejte nás navštívit. Není věkové kategorie, která by se u nás nenašla.

Nově máme expozici s modelem Karlova mostu, který je 5 metrů dlouhý a zbrusu nový dětský koutek s možností drobného občerstvení.

_U5A7248

Můžete navštívit i náš nadstandardně vybavený obchod, kde pořídíte lego jinde v ČR i na světě nedostupné. Otevřeno máme každá den od 10 do 20 h a najdete nás na Národní Třídě v centru Prahy. Více Informací na www.muzeumlega.cz.