Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2015 o tomto víkendu zavítá do Újezda nad Lesy, kde se uskuteční už po desáté Běh o pohár starosty aneb Běh za Újezdskou Sovou, který byl vyhlášený nejlepším pohárovým závodem roku 2014.

Letošní jubilejní 10.ročník má za sebou dlouhé přípravy a tak se můžete těšit na zajímavosti. „Pro každého závodníka bude připravené zdarma občerstvení od sponzora závodu uzenin Novák a to v podobě párku s pečivem, zdarma pro závodníky i jejich doprovod tradiční škvarková pomazánka s cibulkou, mraky napečených koláčků a sladkostí od našich nejstarších svěřenkyň a jejich maminek. Samozřejmostí i zdarma čaj, a limo. Na místě bude možnost si rovněž zakoupit občerstvení včetně kávy a čaje a bude zde i stánek se sportovním oblečením a ponožkami od firmy Joky.“ svěřila se nám hlavní organizátorka závodu Zuzana Olšanová a dále doplnila, že pro závodníky a závodnice budou hned u prezentace připraveny zajímavé dárečky, které budou památkou na letošní 10.ročník. O jaké dárečky se jedná nám paní Olšanová neprozradila.

Pro všechny, kteří doběhnou do cíle se mohou těšit na tradiční keramickou sovičku, kterou vyrábějí žáci místní základní školy pod vedením paní Kohoutové.

Tak nezapomeňte, jeden z nejzajímavějších závodů letošního roku startuje už tuto sobotu 16.května v 9:00 kategorií přípravky I.