Už tuto sobotu 18.listopadu se všichni běžci a běžkyně všech kategorií sejdou v areálu OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra při 12.ročníku tradičního Podzimního běhu Olympu, který pořádá PSK Olymp Praha a závod je zároveň Přeborem Prahy v přespolním běhu a závěrečným závodem mládežnického Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2017.

Letošní ročník bude stejný jako předchozí, ale z důvodu stavebních prací v areálu OLYMPU, museli pořadatelé na poslední chvíli lehce pozměnit trasy závodu. „OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra vylepšuje podmínky pro trénink a z toho důvodu jsme museli částečně pozměnit trasy závodu. Změna není vůbec velká a věříme, že závod neztratí na atraktivitě.“ řekl ředitel závodu Jindřich Linhart a doplnil: „pro závodníky máme připravené tradiční diplomy, medaile, poháry a věcné ceny. Pro 500 startujících jsou připravené koláčky a vítězové jednotlivých kategorií se mohou těšit na lahodné vánočky.“

Určitě se můžeme těšit na příjemné závody, doplněné o ještě zajímavější boje o poslední body do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí, které budou udělovány ve dvojnásobné výši, protože tento závod je i Přeborem Prahy v přespolním běhu. 

V rámci závodu nebude chybět občerstvení s velmi dobrou kávou a stánek se sportovním oblečením a vybavením společnosti ELEVEN.