Celý pohárový ročník 2014 je úspěšně za námi. Už jen zbývá slavostní vyhlášení, které čeká všechny medailisty na 1. až 5.místě celkového pořadí už tuto středu 14.ledna.

pohary_2013

Slavnostní vyhlášení se uskuteční v Kongresovém centru České národní banky a celým slavnostním podvečerem bude provázet nejslavnější český atletický komentátor pan Jacek Přibáň.

Pro medailisty jsme připravené poháry, diplomy, medaile a věcné ceny od partnerů našeho poháru, kterým byla v letošním roce především společnost ELEVEN – výrobce sportovního vybavení a náš tričkový eshop (Eshop.BezeckeNadeje.cz) Zároveň se můžete těšit na ceny od Českého olympijského výboru, který nás v roce 2014 zařadil do projektu Česko sportuje.

Všechny tyto ceny budou předány našimi speciálními hosty, kteří přijali pozvání zúčastnit se slavostního vyhlášení.

1. Lenka Masná – finalistka MS v běhu na 800m, medailistka z HME ve štafetě na 4 x 400m

2. Jakub Holuša – účastník ME v krosu, účastník OH v Londýně, stříbrný medailista HMS v běhu na 800m

3. Jiří Sýkora – naděje české atletiky, držitel českých juniorských rekordů v sedmiboji a desetiboji, držitel juniorského rekordu mistrovství světa a MISTR SVĚTA v desetiboji z roku 2014

Doufáme, že slavnostní předávání cen bude pro všechny závodníky a závodnice včetně doprovodu zážitkem a motivací k účasti v následujícím 12.ročníku.